Yazdır
Kategori: Çatı Uygulamaları
Yayınlanma: Salı, 26 Mart 2013 Sena Çatı izolasyonu tarafından yazıldı.

Teras Üstü Kapatma; Teras üstü kapamanın ana nedenlerinden birisi teras üzerine kışın yağan yağmur ve karın meydana gelen don olaylarıyla birlikte seramik ve derzlerde zarara yol açmasıdır. Buzlar eridiği anda terastan akan sular çatlaklardan konut içerisine girmektedir.

 

Bu olay evinizde sürekli bakım gerektirmekte, zemin kaplamaları ve duvar boyalarının yenilenmesi ve benzeri masrafları da beraberinde getirebilmektedir.

Teras üstü kapatma bu sorunları sona erdirecektir. Teras kapatmanın bir diğer nedeni ise ısı kaybını önlemesidir. Daire üzerinin kapalı olması ve terasın çatı görevi görmesi ısıda ciddi bir tasarruf sağlayabilir.

Teras üstü kapatma sistemleri uzman ekibimiz tarafından kısa sürede teslim edilmekte ve kaliteli işçilik uygulanmaktadır. Teraslarımızda müşteri talebi doğrultusunda en iyi malzemeler kullanılmaktadır.

Teras üstü kapatılması ahşap veya demir olmak üzeri iki ana kategoriye ayırabiliriz bunun yanında nadirende olsa tente  şeklinde açılır kapanır çatı sistemleri, cam çatı sistemleri gibi sistemlerde tercih edilmektedir.

Teras Üstü Kapatma Uygulamaları Hakkında Daha Fazlası İçin; 0216 592 18 84


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Monday the 21st. Teras Çatı İçerikleri Sena Group dan Başkası Kullanamaz.
Copyright 2012

©

Teras Çatı kaplama taraça çatı yapımı ve uygulama modelleri

Joomla 2.5 templates - FreeTemplateSpot