Yazdır
Kategori: Çatı Uygulamaları
Yayınlanma: Salı, 26 Mart 2013 Sena Çatı izolasyonu tarafından yazıldı.

Modern Teras Tasarımları; Terasını dekore etmek isteyen ya da düzenlemek isteyen var mı? İşe başlamadan önce bize kulak vermek ister misiniz?  Mobilyaların, zemin döşemelerinin, dikey elemanların kataloglardaki yanıltıcı görüntülerine aldanmadan önce, tasarımınızın ana hatlarını belirledikten sonra alışverişe çıkmanızı öneririm.

Yaz geldi herkes kapı pencereyi açmaya başladı diyebiliriz. Bu yazımızda biraz bununla alakalı. Teras sahibi olanlar genelde teraslarını dizayn etmek için çok uğraşırlar. Çünkü şehrin güzel bir yerinde güzel dekore edilmiş bir teras size muhteşem bir manzarayı süper bir keyifle tattırabilir.

Ayrıca teraslar genelde hoş sohbet ve vakitelrin geçirildiği yerlerdir, bunun için dekorasyonda kullanılan mobilyalardan aksesuara kadar herşey çok önemlidir. Şimdi bir kaç teras tasarımına göz atalım.

Dört tarafı yeşilliklerle kaplanmış bir çevrede bu kadar sade ve rahat bir teras düşünebiliyor musunuz? Modern ve ferah ortamaları seveneler için mükemmel bir teras tasarımı. Bu terasta geçirilen vakit içiresinde insandaki tüm negatif enerjiyi alacağına emin olabilirsiniz. 

Sizde terasınızı bu tarz dizayn edip güzel bir ortam sağlayabilrisiniz. Eğer bu işlere yatkınsanız tasarımlarınızı bize yaptırabilirsiniz.

Modern Teras Tasarımları Hakkında Daha Fazlası İçin; 0216 592 18 84


Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Saturday the 19th. Teras Çatı İçerikleri Sena Group dan Başkası Kullanamaz.
Copyright 2012

©

Teras Çatı kaplama taraça çatı yapımı ve uygulama modelleri

Joomla 2.5 templates - FreeTemplateSpot